Rychlá půjčka

Bezpečná online půjčka ! Aby jste se později nedostali do problémů se splácením online půjčky spočítejte si dopředu celkovou výši úvěru. Doporuručuje se taktéž nebrat si půjčky vyšší než je dvojnásobek měsíčního příjmu, v tomto případě máte jistotu, že se jedná o bezpečnou online půjčku.

Zásady ochrany osobních údajů

.: Pro koho je tato SMS Půjčka určena ?!

V severských zemích, kde je tato služba velmi rozšířená je typickým klientem člověk, který potřebuje ihned menší částku peněz. Asi 60% zákazníků tvoří ženy. Služba rozhodně není určena pro větší nákupy, napřiklad automobilu, nebo drahé elektorniky.

Má s ní zkušenosti skoro každý desátý Estonec, hitem je i ve Finsku a Švédsku a pořídit si jí můžete i u nás. Zatímco na severu Evropy si takto půjčují hlavně mladí, v Česku jsou klienty ti, kterým nevystačí výplata, ale půjčují a splácí pravidelně každý měsíc.

Bez dokazování příjmu, bez ručitele, bez osobní schůzky z pohodlí Vašeho domova přes SMS nebo internetu. Pro nové zákazníky možnost jen 500 nebo 1000 Kč částky zaslané poštovní složenkou na adresu místa bydliště. Pro opakované zákazníky možnost zaslání vetších částek přímo na bankovní účet.

Chcete si rychle zažádat o SMS půjčku, ale nechce se Vám utrácet za SMS žádost ? Vyplňte online formulář zde...
Tip: Rychlá sms půjčka od creditON. Exkluzivní SMS půjčky jsou tu pro vás. Chytrá sms půjčka se vyplatí! půjčky online bez registru pro každého.
   On-line SMS PŮJČKA© 2007 - 2012 - Online a SMS Půjčky, zprostředkovává informační a úvěrový portál SMSPůjčka.net - Všechna práva vyhrazena!
Rychlé SMS půjčky | Online půjčka bez ručitele | Bezpečná půjčka online | Burza půjček pujcky.hledej.to | Báječná půjčka
Veškeré zde uvedené informace o online půjčkách a sms půjčkách jsou pouze orientační, zde nabízené úvery zajištťuje třetí strana,
tudíž neneseme odpovednost za uzavřené smlouvy a obchodní podmínky, děkujeme za pochopení a doporučujeme bezpečnou půjčku.