Rychlá půjčka

Bezpečná online půjčka ! Aby jste se později nedostali do problémů se splácením online půjčky spočítejte si dopředu celkovou výši úvěru. Doporuručuje se taktéž nebrat si půjčky vyšší než je dvojnásobek měsíčního příjmu, v tomto případě máte jistotu, že se jedná o bezpečnou online půjčku.

Zásady ochrany osobních údajů

.: Co je to SMS Půjčka ?! Historie půjček

SMS půjčky (alias Finské půjčky) k nám přišly ze severní Evropy. Má s ní zkušenosti skoro každý desátý Estonec, hitem je i ve Finsku a Švédsku a pořídit si jí můžete i u nás. Zatímco na severu Evropy si takto půjčují hlavně mladí, v Česku jsou klienty ti, kterým nevystačí výplata.

V Estonsku se kolotoč kolem SMS půjček rozběhl před několika roky, od té doby se tento nový segment půjček rozrostl až neuvěřitelně. Estonci si napůjčovali obrovské množství peněz,, skoro každý desátý občan Estonska si už službu vyzkoušel. A to přesto, že si provozovatelé služeb účtují až tisíciprocentní roční úrok.

SMS půjčka je službou, pomocí které si uživatel může vypůjčit malou finanční částku (obvykle několik tisíc) pouhým odesláním textové zprávy z mobilního telefonu. Spotřebitelské úvěry na drobné částky se již i v Česku dají vyřídit prostřednictvím textových zpráv. Služba je zaměřena především na méně solventní klienty, kterým pár dní před výplatou schází menší suma peněz!

Chcete si rychle zažádat o SMS půjčku, ale nechce se Vám utrácet za SMS žádost ? Vyplňte online formulář zde...
Zájemce o půjčku odešle textovou zprávu - SMSku s osobními údaji a číslem bankovního účtu. Pokud nemá dluhy, peníze mu dorazí přímo na účet během několika minu a zákazník si může peníze okamžitě vybrat z bankomatut. Společnost si za úvěr účtuje poplatek ve výši několika desítek procent z půjčené částky. Poplatek musí být splacen do měsíce, stejně tak i půjčená částka. SMS půjčky slouží hlavně v případech okamžité potřeby řešit finanční situaci a rozhodně se není vhodná pro dlouhodobé řešení finančních problémů.

Jestliže máte nečekaný jednorázový výdaj v řádech několika málo tisíc a peníze potřebujete peníze ještě dnes, je tato služba určena právě pro Vás.Poskytovatelé většinou poskytují napoprvé menší sumu (obvykle 1000,- Kč) a po bezproblémovém splacení umožňují tuto částku navýšit.

Tip: Rychlá sms půjčka od creditON. Exkluzivní SMS půjčky jsou tu pro vás. Chytrá sms půjčka se vyplatí! půjčky online bez registru pro každého.
   On-line SMS PŮJČKA© 2007 - 2012 - Online a SMS Půjčky, zprostředkovává informační a úvěrový portál SMSPůjčka.net - Všechna práva vyhrazena!
Rychlé SMS půjčky | Online půjčka bez ručitele | Bezpečná půjčka online | Burza půjček pujcky.hledej.to | Báječná půjčka
Veškeré zde uvedené informace o online půjčkách a sms půjčkách jsou pouze orientační, zde nabízené úvery zajištťuje třetí strana,
tudíž neneseme odpovednost za uzavřené smlouvy a obchodní podmínky, děkujeme za pochopení a doporučujeme bezpečnou půjčku.