Rychlá půjčka

Bezpečná online půjčka ! Aby jste se později nedostali do problémů se splácením online půjčky spočítejte si dopředu celkovou výši úvěru. Doporuručuje se taktéž nebrat si půjčky vyšší než je dvojnásobek měsíčního příjmu, v tomto případě máte jistotu, že se jedná o bezpečnou online půjčku.

Zásady ochrany osobních údajů
.: Rychlá SMS půjčka od 500 do 5 000 Kč
   - Online půjčka bez ručitele až 50.000 Kč

Při první žádosti lze žádat maximálně o půjčku 1 000 Kč. Splatnost půjčky je jednotně nastavena na 15 dní a poplatky jsou odvislé od velikosti půjčky. Každá půjčená tisíci koruna představuje poplatek ve výši 250 Kč. Takže půjčka 500 Kč odpovídá poplatkům 125 Kč a pro ilustraci půjčka 3 000 Kč odpovídá 750 Kč. Půjčka musí být v termínu řádně splacena. Termín začíná dnem, kdy je půjčka žadateli vyplacena. Do 15 dní tedy musí být půjčka po jejím obdržení bez zbytečných odkladů splacena.

Pro první žádost je možné žádat pouze jen 500 nebo 1000 Kč částky zaslané poštovní složenkou na adresu místa bydliště. Pro následnou žádost je možno zaslání vetších částek přímo na bankovní účet.

Chcete si rychle zažádat o SMS půjčku, ale nechce se Vám utrácet za SMS žádost ? Vyplňte online formulář zde...


Tip: Rychlá sms půjčka od creditON. Exkluzivní SMS půjčky jsou tu pro vás. Chytrá sms půjčka se vyplatí!

Potřebujete peníze ihned, ale nevíte, jak se k nim dostat? V tom případě máte problém, který však má velice jednoduché řešení, kterému se říká Finská půjčka. Svůj název dostala od severské země Finska, kde je velice oblíbená. Díky své rychlosti má i druhý název – SMS půjčka. Můžete si ji tedy vyřídit, jak již samotný název napovídá, skrze SMS zprávu. Není nic rychlejšího, než-li poslat SMS a pak již jen čekat na to, až vám bude částka připsána na účet. Nebo znáte jednodušší způsob, jak získat rychle a bez problémů peníze.


   On-line SMS PŮJČKA© 2007 - 2012 - Online a SMS Půjčky, zprostředkovává informační a úvěrový portál SMSPůjčka.net - Všechna práva vyhrazena!
Rychlé SMS půjčky | Online půjčka bez ručitele | Bezpečná půjčka online | Burza půjček pujcky.hledej.to | Báječná půjčka
Veškeré zde uvedené informace o online půjčkách a sms půjčkách jsou pouze orientační, zde nabízené úvery zajištťuje třetí strana,
tudíž neneseme odpovednost za uzavřené smlouvy a obchodní podmínky, děkujeme za pochopení a doporučujeme bezpečnou půjčku.